Doporučujeme naše následující obsazení:

VIP Band nabízí repertoár z oblasti taneční hudby, evergreenů, hudby 60tých a 70tých let, country, popu, rocku, až po lidové skladby. Více zde.


Klarinetové komorní duo Vinš založili v roce 2000 otec a syn Vinšové, oba absolventi Vojenské Hudební Školy (r.1972) později Vojenské Konzervatoře (r.1999) v Roudnici n/L ze třídy profesora L. Materny. Více zde.

Vinš Duo vzniklo v roce 2005 pod vedením Josefa Vinše jr. jako reakce na poptávku po menších hudebních uskupeních. Více zde.

Vinš Trio vzniklo v roce 2005 prostým zmenšováním tanečního orchestru, vždy podle prostorových dispozic a finančních možností pořadatelů, od dvou až po pět hráčů. Prostý fakt, že dvojhlas, respektive trojhlas ve zpěvu, je vždy lepší a hudba mnohem dynamičtější, nás dovedl ke konečné podobě této sestavy. Více zde.

The River Dixieland vznikl v roce 2011 pod vedením Josefa Vinše jr., který jej dovedl ke konečné podobě této klasické dixielandové sestavy. Tedy šest nadšených profesionálů, kteří hrají a zpívají jako o život. Díky širokému repertoáru z oblasti amerického folklóru, jsme schopni zajistit skvělou atmosféru při Vašich akcích. Více zde.


Hudební škola Libochovice vyučuje žáky na individuální bázi zejména v Praze. Klade důraz na kvalitu výuky s přizpůsobením se potřebám každého žáka. Věk žáků není omezen ani shora ani zdola. Více zde.